08.04.2024 | 02:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Výlet do Rakouska na mezinárodní zahradnickou výstavu v Tullnu

Společnost Alka-Tour Vám nabízí jednodenní zájezd busem na prestižní zahradnickou výstavu v rakouském Tullnu, která se koná 31.8.2024. Pro naše členy SKF je připravena sleva! Pojeďte prozkoumat fascinující svět květin a zahradního umění.

Jednodenní zájezd busem z Brna na květinové výstavy v Tullnu 31.8.2024.

Největší evropská výstava květin

Mezinárodní veletrh zahradnictví v Tullnu s rozlohou více než 85.000 m2 je největší evropskou výstavou květů,
je vhodný pro odborné i amatérské zahrádkáře, milovníky květin v oboru květinářství, zahradnictví, krajinářství
a školek. 530 vystavovatelů z deseti zemí. Jedním z vrcholů celé výstavy je květinové aranžmá s více než 200.000 květinami, celý sál bude proměněn v nádherné místo plné barev, tvarů a vůní. Tisíce květů jsou uspořádány do uměleckých děl. Zahradnická výstava v Tullnu Vám nabídne řezané květiny, okrasné rostliny, hrnkové rostliny, kaktusy, sukulenty, bonsaje, orchideje, růže, keře, trvalky, byliny, ovoce, zeleninu, cibuloviny, semena, hnojiva, ochranu rostlin, suché květiny, zahradní architekturu, trendy v zahradnictví, rybníky, biotopy, bazény, fontány, zavlažovací systémy, zahradní nářadí, skleníky, skleníková zařízení, stroje a zařízení pro zahrádkáře, zahradníky, školky, zahradní architekty.

Pro naše členy Svazu květinářů a floristů jsme připravili slevu. Stačí uvést do poznámky při přihlašování kód "člen SKF", a získáte slevu 100 Kč na účast na nezapomenutelném zážitku plném květinové inspirace a kouzla přírody na mezinárodní zahradnické výstavě v Tullnu. 

Podrobnosti i s odkazem na přihlášení najdete na: www.svazkvetinaruafloristu.cz

Zdroj: SKF ČR*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down