10.11.2018 | 09:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Vánoční trendy 2018 – vizuální prezentace

Mezinárodní veletrh Christmasworld v německém Frankfurtu nad Mohanem se každoročně stává přehlídkou aktuálních trendů pro adventní a vánoční období. Samotné ztvárnění trendů vychází jak z módy a designu, tak i např. architektury. Odráží se v nich jak současný životní styl společnosti, tak i tradiční hodnoty z dob minulých.
Na následujících stránkách vám přinášíme obrazovou vizualizaci letošních čtyř trendů pro nadcházející vánoční období.

Vznešená historie

Komplikovaná, luxusně zdobená, opulentní

 

Luxusní elementy ovlivněné interiéry italských paláců. Tvarosloví je vysoce dekorativní, často s mnoha historickými prvky, přesto však v nezaměnitelném soudobém pojetí. Elegantní řada tmavých a sytých barev podtrhuje krásu, průhlednost a zářivost avanturinu, elegantního akvamarinu a teplého zlata. Nekonvenční pojetí kombinace záplavy krajek, drahokamů a polodrahokamů, perel, mramoru a extravagantních motivů.

Úchvatná kompilace rafinovaných textilií, krajek, drahokamů a polodrahokamů, perel, mramoru, povrchů s metalickým efektem a tmavého dřeva je inspirována slávou epoch historie. Přepychové a exkluzivní materiály jsou základem. Palmové listy, velké peří, exotické listy a malebná krajina spolu s královskými a historickými rysy, dotvářejí celkovou extravaganci.

 

Prezentaci ostatních trendů naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika 6/2018.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down