15.06.2016 | 03:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Od vánočních ozdob až po zahradní dekorace

V polovině června pořádala firma Kolouch Import s. r. o. – dovozce a velkoobchodní prodejce dárkových předmětů a dekorací, v prostorách centrální vzorkovny firmy v Nové Vsi pod Pleší nedaleko Dobříše již 9. ročník kontraktační výstavy. Prostřednictvím tematických expozic touto formou prezentuje zákazníkům pestrý sortiment nabízeného zboží včetně nejnovějších novinek a trendů pro nadcházející vánoční sezónu.

Pozvaní k návštěvě kontraktační výstavy přijala i redakce časopisu, využili jsme příležitosti a požádali jsme majitelku společnosti Kolouch Import s. r. o. Ing. Miroslavu Kolouchovou o krátký rozhovor.

 

 

Přestože společnost působí na trhu více jak dvacet let, mohla byste čtenáře časopisu seznámit s historií firmy?

Začátky našeho podnikání sahají do roku 1992–1993, kdy jsme začali s dovozem finančně dostupného dekoračního zboží v omezeném sortimentu ze Španělska. S postupným vývojem trhu a navazováním obchodních kontaktů jsem zhruba po deseti letech začali ve Středočeském kraji provazovat přibližně deset maloobchodních prodejních míst s dárkovými, dekoračními a floristickými předměty. Stále se zvyšující zájem o námi nabízené zboží ze strany potenciálních prodejců, nás přiměl k zahájení velkoobchodní činnosti, kterou letos provozujme již patnáctým rokem.

 

Jaký sortiment zboží obsahuje vaše nabídka?

V současné době obsahuje portfolio firmy přes 10 000 položek. Kromě stálé celoroční nabídky dekoračního zboží jsou v sortimentu položky určené pro dané roční období nebo svátky (Velikonoce, Advent, Vánoce, sv. Valentýn atd.). Kromě běžných dekoračních předmětů v podobě figurálních postav, obalových nádob, zápichů, dekorací k zavěšení atd. zahrnuje naše nabídka i bytový a zahradní mobiliář.

 

Celý text rozhovoru včetně ilustračních fotografií naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika č. 5/2016.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down