10.11.2023 | 09:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Za vánočním nákupemdo Klia a Vonekl

Vánoce jsou jedním z nejhektičtějších období v roce. Ať už provozujete klasické květinářství, zakázkové květinové studio, nebo se specializujete na firemní eventy, v době adventního a vánočního období jste nejvíce vytíženi. Samotné přípravy na vánoční provoz pro některé z vás začínají již na přelomu září a začátkem října. Být včas připraven, znamená zvládnout toto náročné období bez stresu, s maximálním nasazením a využitím prodejního potenciálu.

Jednou ze společností, která nabízí ucelený sortiment zboží, je velkoobchod s květinami a floristickými doplňky Klia s. r. o a Vonekl, s. r. o. Na svých pobočkách v Praze, Brně a Ostravě nabízí pestrý sortiment zboží pro nadcházející adventní a vánoční období. Pro blížící se advent můžete využít široké škály korpusů a prefabrikátů v rozličném provedení a velikostech. Vybírat můžete z pestré škály dekorativních přízdob z přírodního i umělého materiálu, od ručně zhotovených vánočních ozdob
přes keramické figurální motivy, až po klasické zápichy. Samozřejmostí je pro toto období rozšířená nabídka kvalitních svíček a vánočních světel. Z drobných doplňků do interiéru jmenujme svícny, do exteriéru pak venkovní lampy. Samostatnou skupinu tvoří designové dekorativní nádoby, které najdou uplatnění zejména při sváteční přízdobě sezónních a pokojových
rostlin. V oddělení živých a řezaných květin na vás čeká rozmanitý sortiment kvalitních výpěstků rostlin typických pro toto období, od pestré škály poinsecií, bramboříků, azalek přes rychlené cibuloviny až po červeně kvetoucí toulitky.
Vybírat je opravdu z čeho, a pokud v množství nabízeného zboží jste si nejisti, využijte konzultace s odborným personálem. Inspirací vám rovněž může být návštěva vzorkoven či výstavních expozic s prezentací dekorací zhotovených v podání našich předních a zahraničních floristů.

Text: Arnošt Jílek / Foto: Roman Knotek

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down