28.06.2021 | 08:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Svatební inspirace ambasadorů EUROPA CUP 2022

Termín konání, všemi očekávaného evropského mistrovství ve floristice Europa Cup v polských Katovicích, musel být vzhledem k epidemiologickým opatřením spojeným s výskytem onemocnění covid-19 již dvakrát odložen. Jak jsme vás již dříve informovali, organizátoři akce stanovili nové datum pořádání akce na 26.–28. srpna 2022.

Přestože odkládání termínu udržuje soutěžící v neustálém ,,napětí a nervozitě´´, pozitivní stránkou je, že se jim dostává více času, ať už na přípravu konstrukčních prvků pro plnění jednotlivých disciplín, či propagaci své účasti na samotném šampionátu. Způsob, jak dávají o sobě světu vědět, je prostřednictvím sociálních médií, televizních show a publikování své tvorby v lifestylových i odborných časopisech. Je nám tak potěšením, že na následujících stránkách vám můžeme prezentovat práce předních evropských floristů, tentokrát na téma svatební kytice/dekorace. V jednotlivých pracích se odráží nejenom řemeslná zručnost a rukopis daného floristy, ale i charakter jeho osobnosti.

Prezentaci svatebních kytic a dekorací zhotovených floristy, kteří budou reprezentovat svoji zemi na EUROPA CUP 2022 naleznete v časopisu Profi Florista č. 3/2021.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down