22.05.2018 | 10:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Svatební dekorace vozidla

Nedílnou součástí svatebního floristického servisu je květinová přízdoba vozidla nevěsty a ženicha. Stylem a barevností by měla ladit se svatební kyticí nevěsty a celkovou výzdobou svatebního dne.

Přízdoba vozidla může mít mnoho podob, od minimalistické výzdoby kapoty jednotlivými květy, přes opulentní vypichované dekorace ve tvaru srdce či snubních prstenů, až po romanticky působící květinové girlandy.

Ať už se vaši zákazníci rozhodnout pro jakoukoli variantu, na její realizaci můžete využit široké nabídky technických pomůcek a dekorativního materiálu firmy Florasis s. r. o., zatupující na českém a slovenském trhu společnost SMITHERS-OASIS®. Vybírat můžete z pestré nabídky aranžovacích podložek rozdílných velikostí a tvarů pro živé i umělé květiny, fixačních příchytek a lepicích materiálů. Dekoracím poskytují jak požadovanou stabilitu, tak prodlužují i jejich trvanlivost. V neposlední řadě rozšiřují možnosti kreativního ztvárnění dané dekorace.

Inspirací, jak je využít ve vaší tvorbě, vám mohou být fotografie svatebních dekorací vozidel uveřejněné v tištěné verzi časopisu Floristika č. 3/2018.

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down