Seminář společnosti FLEUROP

Být profesionálem v oboru znamená dokonalou znalost a ovládání floristických technik – těmito slovy zahájila na půdě Střední školy zahradnické a zemědělské A. E . Komerse – Děčín Libverda vicemistryně Německa Elisabeth Schoenemannová vzdělávací seminář pořádaný květinovou doručovací firmou FLEUROP.

Přestože hlavní činností společnost FLEUROP je doručování květin do více než 150 zemí světa, věnuje se i aktivitám přispívajícím ke zvýšení úrovně floristického oboru. Jednou z nich je organizování odborných seminářů a workshopů. Pořádání vzdělávacího semináře v Děčíně ale nebylo náhodné, škola ho získala vítězstvím svého studenta, Vlastimila Kucharoviče, v kategorii junior na 46. ročníku Mistrovství floristů České republiky. Začátkem listopadu tak měli studenti i pedagogové děčínské zahradnické školy jedinečnou příležitost se formou semináře seznámit s tvorbou vicemistryně Německa Elisabeth Schoenemannová.

Text a foto: Arnošt Jílek

Celý text článku včetně rozhovoru s E. Schoenemannovou a jejích prací zhotovených v rámci semináře naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika č. 1/2018.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down