04.02.2018 | 12:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Pro potěchu těla i duše

Součástí nabídky květinových prodejen často bývá doplňkový prodej dárkových předmětů – keramika, cukrovinky, lihoviny, kosmetika.
Většinou jsou na prodejně vystaveny a prodávány samostatně. Ve spojení s květinami však mají daleko větší prodejní potenciál. Vkusným a nápaditým zakomponováním do kytic či dekorací se pro zákazníky stávají mnohem atraktivnější.

Na následujících stránkách vám pro inspiraci přinášíme ukázku několika dárkových květinových aranžmá. Zatímco samotná krabička či sáček čaje mohou pro někoho působit laciným dojmem, v kombinaci s květinami se rázem stávají vkusnou maličkostí/dárkem. Prezentované dekorace nejsou časově ani finančně náročné. Jsou zhotovené z tzv. zbytkové rostlinného materiálu vypíchaného do aranžovacích misek nebo podložek firmy OASIS®, kterou v České a Slovenské republice zastupuje firma Florasis. Vybočte tak ze zajetého stereotypu a zkuste vámi nabízené dárkové předměty prezentovat zákazníkům atraktivnější formou. Nadcházející svátek Sv. Valentýna k tomu doslova vybízí.

Fotografie inspirativních prací k danému tématu naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika č. 1/2018.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down