Co více může navodit slavnostní atmosféru prostřené tabule ke štědrovečerní večeři než
vánoční dekorace ze živých květin.

Využijte tak pestré tvarové i velikostní nabídky aranžovací hmoty pro živé květiny firmy OASIS®, kterou zastupuje na českém a slovenském trhu firma Florasis s. r. o., a  to i při zhotovování vánočních aranžmá. Přítomnost živých květin dodává vánočním dekoracím zcela jiné dimenze – neopakované kouzlo, které mnozí z nás hledají právě o Vánocích.*

Inspirativní fotografie dekorací naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika č. 6/2018.

Součástí nabídky květinových prodejen často bývá doplňkový prodej dárkových předmětů – keramika, cukrovinky, lihoviny, kosmetika.
Většinou jsou na prodejně vystaveny a prodávány samostatně. Ve spojení s květinami však mají daleko větší prodejní potenciál. Vkusným a nápaditým zakomponováním do kytic či dekorací se pro zákazníky stávají mnohem atraktivnější.

Na následujících stránkách vám pro inspiraci přinášíme ukázku několika dárkových květinových aranžmá. Zatímco samotná krabička či sáček čaje mohou pro někoho působit laciným dojmem, v kombinaci s květinami se rázem stávají vkusnou maličkostí/dárkem. Prezentované dekorace nejsou časově ani finančně náročné. Jsou zhotovené z tzv. zbytkové rostlinného materiálu vypíchaného do aranžovacích misek nebo podložek firmy OASIS®, kterou v České a Slovenské republice zastupuje firma Florasis. Vybočte tak ze zajetého stereotypu a zkuste vámi nabízené dárkové předměty prezentovat zákazníkům atraktivnější formou. Nadcházející svátek Sv. Valentýna k tomu doslova vybízí.

Fotografie inspirativních prací k danému tématu naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika č. 1/2018.

Jedním z kritérii hodnocení úrovně hotelů a restaurací, je kromě kvality nabízených služeb a servisu, samotná atmosféra místa. Rozehrává naše smysly – ovlivňuje naše vnímání a prožitky. Často je to právě genius loci, pro který se opakovaně vracíme na stejné místo.

Nezastupitelnou roly v tomto směru mají květiny. Svojí přítomností dokáží v interiéru navodit jedinečnou atmosféru, kterou nelze suplovat jiným elementem. Květinová výzdoba by se tak měla stát nedílnou součástí každodenního hotelového či restauračního provozu. V dalším mimi seriálu ,,restaurační a hotelové´´ floristiky společnosti OASIS Germany GMBH vám přinášíme ukázky soudobých květinových dekorací zhotovených z technického a dekorativního materiálu firmy OASIS®, kterou v České a Slovenské republice zastupuje firma Florasis spol. s r. o.

Více inspirativních fotografií naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika 2/2016.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down