30.09.2021 | 06:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Podzimní paleta barev

Dny babího léta se pomalu krátí a sluneční paprsky ubírají na své síle, vlády se ujímá podzim – nejbarevnější období roku. Paleta barev na podzim kvetoucích rostlin a zbarvujících se listů na stromech hýří všemi odstíny.

Součástí barevného ohňostroje květin se stávají i plody okrasných a ovocných dřevin. Působivý prvek vnáší do podzimně laděných dekorací i suchá květenství či semeníky trvalek, včetně stébel a květních klasů travin. Svojí jedinečnou texturou nenásilnou formou podtrhují podzimní ráz aranží. Podzimní výzdobě interiérů vévodí kromě vázaných kytic především vypichované dekorace. Aranžovací hmota nejenom zásobuje květiny vodou, ale udržuje květní stvoly v požadovaném směru/poloze. Aranžování květin technikou vypichování je tak vhodné i pro začátečníky. Inspirací ve vaší tvorbě vám mohou být prezentované podzimní dekorace zhotovené za použití recyklovatelných aranžovacích misek různé velikosti a tvarů od firmy OASIS® zatupující na českém a slovenském trhu společnost Florasis.

Prezentaci inspirativních dekorací k nadcházejícímu podzimnímu období naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika č. 5/2021.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down