05.01.2022 | 02:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Just Chrys 2022

Propagační kampaň Just Chrysanthemum, zkráceně Just Chrys, je iniciativou Chryson Foundation (Stichting Chryson), nadace, která sdružuje více jak 150 nizozemských pěstitelů řezaných chryzantém a šest šlechtitelů. Na ploše přibližně 460 hektarů, což je ekvivalent 700 fotbalových hřišť, vypěstují ročně přes 1,25 miliardy chryzantém.

Společně se podílí nejenom na šlechtitelských programech a vývoji nových pěstebních technologií, ale i marketinku a propagačních kampaní. Ta letošní nese příznačný název Čas na změny a prezentuje chryzantémy jako společníka pro každý den roku. Tým profesionálních florálních designerů na základě spotřebitelských trendů vytvořil pro každé roční období/každý měsíc květinový design, který vyzdvihuje všestrannost a rozmanitost těchto krásek. Květinový kalendář 2022 vás tak bude provázet na stránkách tohoto časopisu po celý rok.

Obrazovou prezentaci kampaně pro první měsíce letošního roku - leden, únor, březen, naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika č. 1/2022.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down