03.05.2022 | 06:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Jarní For decor & Home 2022

Výstavní areál PVA EXPO v pražských Letňanech se od 24. do 26. února stal místem konání mezinárodního odborného kontraktačního veletrhu For Decor & Home zaměřeného na bytové a kuchyňské doplňky, dárkové předměty a floristické dekorace. Výstavní akce se zúčastnilo přes 60 firem z toho 13 zahraničních z pěti státu, včetně oficiálního zastoupení Polska.

Po velice úspěšné podzimní etapě veletrhu For Decor & Home zaměřeného převážně na dušičkové, adventní a vánoční zboží, se hlavním tématem jarní akce staly dekorace s valentýnskou a velikonoční tématikou. Přední vystavovatelé z řad výrobců, velkoobchodů, exkluzivních dovozců a rodinných manufaktur z celé naší republiky i ze zahraničí představily prostřednictvím svých poutavých expozic nejnovější trendy a novinky ze svého sortimentu.

Největší zastoupení měly tradičně výrobky z keramiky, ať už v podobě figurálních motivů, tak dekorativních nádob. Velkému zájmu návštěvníků se těšil sortiment zboží zhotovený z materiálu přírodní povahy – proutí, ratan, kůra, kámen. Stále velice žádanými jsou designově čisté předměty z cortenu, ať již v podobě dekorativních obalů či ozdobných zápichů do zahrad či osázených nádob. Své zastoupení měli na výstavní ploše tradičně výrobci a dodavatelé umělých květin, které díky novým materiálům a technologiím jsou věrohodnou kopí těm živým.

Kromě sezónní nabídky zboží mohli zájemci vybírat z celoročně nabízených artiklů. Přestože se veletrh konal v předjarním období, nechyběla zde pestrá škála vánočních dekorací v podobě skleněných baněk, keramických a kovových svícnů a dekorativních doplňků. Adventní a vánoční tematika je však především doménou podzimní etapy veletrhu For Decor & Home, který se bude konat ve výstavním areálu PVA EXPO od 8. do 10. září 2022.

Fotoreportáž z výstavní akce naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika č. 3/2022.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down