18.04.2024 | 05:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Jarní Flora Olomouc 2024 - zveme Vás na nezapomenutelnou cestu do světa květin a kreativity

Připravte se na úžasný zážitek plný květin, barev a inspirace na letošní jarní Floře Olomouc ve dnech 25. – 28.dubna. Svaz květinářů a floristů ČR má tu čest poprvé představit svůj vlastní pavilon, který bude hostit nejen nejnovější trendy, ale také ukázky a talenty v oblasti květinového designu.

Objevte aktuální trendy a novinky

Prozkoumejte záplavu květin a nenechte si ujít soutěž Kytice roku, výstavu Cesta květin, ani prezentace předních českých floristů Karoliny Žáčkové a Milana Dopity. Připojte se k nám a objevte umělecké dílo jedné z nejlepších polských floristek současnosti, Moniky Głowacké.

Výjimeční vystavovatelé

Naše akce není jen o nás, ale o celé komunitě. Společně s námi se ve svazovém pavilonu objeví i naši partneři – největší velkoobchody, online prodejci, regionální květinářství a zahradnictví. Zastavte se u Vonekl / Klia, Storge, sítě květinových obchodů Flamengo, online prodejce Florea nebo u odbytového družstva českých zahradníků CZ Flora. Přijďte a podpořte také regionální zástupce jako OXALIS květinářství, zahradnictví Cinke, květinářství MarMarDeco, Salon květin z Olomouce, Zahradník projekt a mnoho dalších.

Přijďte se nechat inspirovat a oslavte krásu květin s námi! Přijďte a přiveďte s sebou celou rodinu na nezapomenutelný den plný květinové krásy na jarní etapě Flory Olomouc!

Těšíme se na setkání s vámi!

Více informací o akci na: www.svazkvetinaruafloristu.cz, www.flora-ol.cz

Zdroj: SKF ČR*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down