17.02.2024 | 05:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

V rámci svazového pavilonu nabízíme členům na jarní etapě Flory Olomouc zdarma plochu k prezentaci

POSLEDNÍCH PÁR MÍST JE JEŠTĚ K DISPOZICI! Na jarní etapě Flory Olomouc ve dnech 25.–28. dubna 2024 plánuje SKF ČR zrealizovat vlastní pavilon určený pro prezentaci činnosti svazu a jeho členů. ZDARMA získejte prostor k prezentaci sebe, svého obchodu či tvorby právě v rámci tohoto pavilonu.

Svazová expozice SKF ČR

V centru pavilonu se plánuje svazová expozice představující SKF ČR, jeho ideje, cíle, směřování a prospěšnost pro květináře a floristy. V rámci svazové expozice budou probíhat odborné přednášky, workshopy, semináře a kulaté stoly k různým aktuálním tématům našeho oboru za účasti uznávaných odborníků a osobností na danou problematiku. Vaši jedinečnost bychom rádi sdíleli v rámci svazového pavilonu. Přidejte se k nám a buďte součástí naší prezentace. Tímto Vám nabízíme plochu pro prezentaci zdarma.

Očekává se velká návštěvnost, proto je prezentace vhodná pro květinové obchody, floristy na volné noze, zahradní centra i květinové farmáře. Z našich předešlých zkušeností lze říci, že účast na této události byla výjimečně prospěšná. Nejenže jsme navázali nové kontakty s klienty, ale také jsme posílili prestiž u těch stávajících, kteří se s námi setkali právě na této akci.

Pokud byste měli o Vaši prezentaci a plochu zdarma v rámci našeho pavilonu zájem (ohledně ostatních nákladů nás můžete oslovit skrze pomoci s dotací) nebo byste měli ke svazové expozici a pavilonu jakékoliv dotazy a náměty, kontaktujte člena předsednictva pana Milana Dopitu na telefonu 777 658 065 nebo e-mailem: milan.dopita@kvetinyoxalis.cz.*

Zdroj: SKF ČR

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down