10.01.2024 | 02:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

IPM Messe Cup – floristické klání

Nedílnou součástí mezinárodního zahradnického veletrhu IPM Essen je floristická soutěž IPM Messe Cup vyhlašovaná Svazem německých květinářů a floristů (FDF) a Zahradnickým svazem Severního Porýní-Vestfálska.

Účast v soutěžním klání není omezena věkem soutěžících, podmínkou je však působení v zahradnickém/floristickém oboru. Své dovednosti a vědomosti porovnávají ve třech disciplínách – vázaná kytice, přízdoba hrnkové rostliny a sesazovaná nádoba. Zájemci se mohou utkat o získání prvenství ve všech disciplínách, nebo pouze v jedné. Zhotovené dílo pro danou soutěžní disciplínu je nutno doručit podle pokynů organizátora do výstavního areálu jeden den před zahájením veletrhu. 

Hodnotné ceny

Jednou z motivací pro účast v soutěži, je kromě své prezentace na světově proslulém veletrhu, získání finanční ceny v hodnotě 300, 200, 100, celkový vítěz 500 eur. V tématu loňského ročníku soutěže MISSION: FLOWER FUTURE rezonovala výzva mladé generace k ochraně klimatu a životního prostředí. Na následujících stránkách vám přinášíme ukázky výsledných prací v disciplíně Přízdoba hrnkové rostliny.

Prezentaci vybraných soutěžních prací naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika č. 1/2024.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down