03.02.2014 | 07:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

IPM Essen ovládly floristické špičky

Přední mezinárodní zahradnický veletrh IPM Essen, který se v lednu konal již po dvaatřicáté, opět potvrdil svůj význam na poli zeleného sektoru. Rozlehlou plochu výstaviště o dvanácti halách zaplnily expozice 1554 vystavovatelů ze 45 zemí se zaměřením napříč všemi odvětvími zahradnického oboru.
Veletrh je také významnou událostí pro floristickou obec, o čemž svědčí účast floristických špiček na mnoha předváděcích show. Hala 1A patřila novým trendům, nevšedním floristickým aranžmá a instalacím, ale také marketingu, konceptům na podporu prodeje a komerční floristice.

Floristé mohli nasbírat velkou dávku inspirace nejen v prezentovaných expozicích, ale také ve floristické aréně Asociace německých floristů (FDF), kde své umění předvedli špičkoví floristé nejen z Německa, ale také například z Japonska, Nizozemska či Ruska. Speciální online show předvedla společnost BLOOM´S, která oslavila dvacáté výročí vzniku časopisu Profil Floral Design.*

Podrobnější informace a fotografie děl špičkových floristů z prestižního veletrhu IPM Essen vám přineseme ve Floristice 2/2014.

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down