03.07.2018 | 08:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Děčínská kotva 2018 a léto ve znamení zahradnických výstav a veletrhů

Ve dnech 16. a 17. května se na zámku v Děčíně uskutečnil 47. ročník nejstarší a nejvýznamnější floristické soutěže v České republice, Mistrovství floristů ČR – Děčínská kotva 2018, jako součást městských slavností v Děčíně, s výstavou pro veřejnost od 18. do 20. května 2018. Soutěž společně připravily Střední škola zahradnická a zemědělská škola A. E. Komerse Děčín – Libverda a Svaz květinářů a floristů ČR jako vyhlašovatel.

Mistrovství floristů ČR – Děčínská kotva 2018 se odehrálo pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka, Ústecký kraj mistrovství současně zařadil mezi akce „Rodinného stříbra“ Ústeckého kraje. Odborným mediálním partnerem soutěže bylo již tradičně vydavatelství Profi Press s. r. o. a jeho časopisy Floristika a Profi Florista.
Hlavním květinovým partnerem mistrovství byla společnost KLIA cz s. r. o. Partnery tajné disciplíny se staly společnosti Agro CS a. s., Plastia s. r. o., Florcenter s. r. o., Klia CZ s. r. o. a SKF ČR z. s. Hlavní téma, v duchu kterého se odehrávala celá soutěž, letos nesl název „Jedno století“ a připomenul 100. výročí vzniku Československé republiky. Podrobnou reportáž z 47. ročníku Děčínské kotvy včetně prezentace floristických prací vítězů v juniorské i seniorské kategorii naleznete na str. 60.

Celý text článku naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika č. 4/2018.

 

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down