25.03.2022 | 01:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Černobílé Velikonoce? Proč ne!

Černobílá kombinace barev není ve floristické tvorbě až tak běžná. Zatímco černá a bílá barva se může sama o sobě jevit fádně a nudně, dohromady působí velice elegantně a sofistikovaně. Této sázky na jistotu využívají již po desítky let jak módní návrháři a bytoví designéři, tak výrobci automobilů či nábytku. Pro vás floristy se tato kombinace barev může stát výzvou pro vybočení ze zajetých kolejí, posunout hranice své kreativity o kousek dál, nabídnout svým zákazníkům něco jiného, nevšedního, neokoukaného.

Na následujících stránkách vám pro inspiraci přinášíme ukázku velikonočních dekorací zhotovených za použití černé aranžovací hmoty firmy Oasis®, kterou na českém a slovenském trhu zastupuje firma Florasis.

Aranžovací hmota je v dekoracích záměrně přiznaná, barvou a texturou dává vyniknout kráse použitých květin a doplňků – umocňuje jejich dekorativní hodnotu. Pro dosažení elegantního vzhledu, je kombinace barev květin a doplňkové zeleně záměrně limitována na odstíny bílé a zelené, tu a tam doprovázené pastelovými tóny žluté – přísloví ,,Méně je někdy více“,  je v tomto případě namístě.*

Více inspirativních dekorací naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika č. 2/2022.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down