02.08.2019 | 01:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

ALEIA ROSES

Společnost Aleia Roses se letos stala partnerem třetí soutěžní disciplíny na Mistrovství floristů České republiky – Děčínská kotva 2019.

Soutěžní disciplína nesla název Malý sen a byla inspirovaná dílem Antoina Saint-Exupéryho Malý princ – příběhem princovi růže. Soutěžící od společnosti Aleia Roses dostali 40 kusů červených růží ´Red Naomi´, ze kterých měli vytvořit vypichované aranžmá do aranžovací podložky z černé aranžovací hmoty Oasis® ve tvaru srdce.

Společnost Aleia Roses
Aleia roses si klade za cíl stát se lídrem v kvalitě a udržitelnosti ve světě řezaných růží. Odrůdu ´Red Naomi´, královnu mezi růžemi, pěstují v největším a nejmodernějším skleníku v Evropě na severu Španělska. Nizozemská technologie a příznivě španělské klima tvoří výjimečné spojení, které umožňuje vyprodukovat nejdokonalejší a nejtrvanlivější růže na trhu. První květy z Aleia spatřily světlo světa na podzim 2016 v 15-ti hektarovém moderním skleníku nacházejícím se v Parque Empresarial del Medio Ambiente v Garray, jen 8 kilometrů od města Soria na severu Španělska.

Celý text článku naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika č. 4/2019.

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down