06.07.2023 | 05:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

27. ročník celostátní výstavy Květy v Lysé nad Labem

Letní událostí pro všechny pěstitele, zahrádkáře, milovníky trvalek i letniček je bezesporu tradiční veletrh Květy. Tato událost je koncipována tak, aby představovala komplexní platformu pro všechny profesionály i nadšence v oboru zahradnictví. Na veletrhu se setkáte s předními odborníky, zástupci společností specializujících se na pěstování květin a rostlin, stejně jako s dodavateli a výrobci zahradního náčiní a techniky. Bude zde mnoho přednášek a workshopů a ukázek nových technologií, které vám umožní rozšířit své znalosti a dovednosti v oblasti zahradničení.

Tým Českého zahrádkářského svazu (ČZS) bude mít svou základnu v celém pavilonu B.

Florista Zdeněk Kupilík se svým týmem naaranžoval 2000m2 liliemi, begoniemi, levandulemi, pelargoniemi, fuchsiemi a dalšími druhy okrasných květin.

Zemské kolo soutěže pořádané ČZS odstartuje v pátek 14. 7. od 10 hodin. Zajímavá podívaná českých floristů a aranžérů vyvrcholí ve 14 hodin. Veškeré květinové aranže ze soutěže bude možné shlédnout v pavilonu B až do konce výstavy.

Festival umění letos na svých stáncích přestaví tvůrce z řad šperkařů, módy a módních doplňků. Na výstavu užitého umění přijali svou účast producenti českého porcelánu z Dubí Český porcelán a. s.. Cibulákové soupravy, obří vázy ze sympozia, nebo designová kolekce na čaj navržená profesorem Pelclem. Přijďte se pokochat!

Originální výrobky z tradičního českého křišťálu na Festivalu umění vystaví Bohemia Jihlava. Sedm úchvatných kolekcí užitého designu, včetně světoznámé vázy Lisboa si přijďte prohlédnout do pavilonu A2.

14.7. JE DEN PRO RODINU! Dětská zóna s doprovodným programem, hudební vystoupení skupiny Huafi, nebo vystoupení úžasného komika Krejčíka Honzy, který pobaví všechny věkové kategorie!

Zdroj: Výstaviště Lysá nad Labem spol. s r. o.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down