03.08.2012 | 12:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Ze zákulisí Děčínské kotvy

Na přání mnoha z vás přinášíme společenskou rubriku zaměřenou na dění v našem oboru. Využíváme k tomu záběry ze slavnostního galavečera a následného setkání účastníků Děčínské kotvy 2012. Oficialní část programu jsme již představili a nyní nastal čas na průnik zákulisních záběrů na veřejnost.

O příjemnou atmosféru galavečera se vedle Pavla Hrušky a jeho kolegyně Aleny Tiché postarali svým vystoupením Michael Hejč a Marcela Melková, Jana Chládková či Yvonne Přenosilová. Nechyběla přehlídka soutěžních květinových modelů a květinové poděkování všem, kteří se o letošní kotvu zasloužili. Zakončením slavnostního galavečera bylo pohoštění v příjemných zámeckých prostorech spojené s možností tance.

Děčínská kotva 2012 – poděkování
… všem zúčastněným jsem se snažil poděkovat v průběhu galavečera, ale přesto jsem na několik důležitých lidí zapomněl. Bez snahy a píle by nebyl vyzdoben sál a nádvoří a velký dík tímto patří Jarmile a Petře Pejpalovým. Svou rukou a umem jim na místě pomohli Jitka Dvořáčková, Luboš Dobrovolný, Viola Zeithamlová a Honza Komzák. O příjemnou atmosféru a vlídné přijetí v „klubu příznivců floristiky“ se postarala Dana Mullerová.
V zákulisí, jak včelky pilně pracovali: Yvett Röhrichová, Dana Tichá, Marie Mikanová, Pavol Kaššák, Ondřej Štěpánek, Tomáš Svoboda, Karolína Žáčková, Zuzana Jarešová, Jiří Fojt, studenti zahradnického oboru a učebního oboru Prodavač – květiny ze SŠZaZe A. E. Komerse, Děčín – Libverda.
Bez těchto obětavých lidí by to opravdu nedopadlo tak, jak se letošní „Kotva“ představila.
Jsem moc rád, že spolu s Álou Tichou jsem mohl být součástí velkolepé události české a slovenské floristiky.
Bohunka Joštová a Michal Haut jsou Ti, kteří vyburcovali nás všechny ke společnému cíli – děkuji za Libora Kunte, Olgu Fojtíkovou a Jiřího Horáka.
Všem jmenovaným děkuji, Pavel Hruška

Více fotografií naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika 4/2012.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down