20.07.2011 | 09:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Z krásy se stává radost

Již tradiční akcí při příležitosti pouti v Libochovicích stal květinový program pořádaný společností Anette Klapý. Po dva srpnové dny měli návštěvníci možnost inspirace v průběhu pořádaného Květinového víkendu.

Loňský ročník se od předchozích lišil. Neprobíhala totiž show, na kterou si mnoho návštěvníků zvyklo, čekalo na ně však několik květinových expozic. Dohromady byla připravena více než stovka prací na téma svatba a fantazie. Ty všechny připravovaly pracovnice Květinového studia Anette, Klapý.
Návštěvníci se formou ankety podíleli na hodnocení expozic a volili nejkrásnější svatební kytici či expozici. Návštěvníci se mohli vyjádřit i k nové podobě této akce. Jelikož by více než 80 procent z nich upřednostnilo klasickou květinovou show, plánují pořadatelky pro tento rok návrat k původní podobě květinových show. Letos bude hlavním tématem téma tradice.
Akce již od počátku konání slouží jako charitativní. Návštěvníci věnují dobrovolné vstupné a v závěru víkendu jsou všechny práce vydraženy. Loni se tak dohromady vybralo více než 50 tisíc.

Více tipů a inspirativních fotografií naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika 4/2011.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down