10.10.2023 | 04:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Vzdělávání pedagogů středních škol

Svaz květinářů a floristů ČR zorganizoval o uplynulém víkendu vzdělávací seminář pro pedagogy středních škol, kteří vyučují předmět Floristika. Seminář se odehrál na půdě Zahradnické fakulty MENDELU v Lednici na Moravě.

Svaz květinářů a floristů ČR již po páté zorganizoval několikadenní seminář VZDĚLÁVÁNÍ PEDAGOGŮ STŘEDNÍCH ŠKOL, který se specializuje na floristiku, za nemalé podpory MZe ČR.

Letošní ročník obsahoval dva podprogramy. První nesl téma proporcí a kompozice a druhý použití estetických zákonitostí v praxi. Seminář vedl skvělý český florista Jan Milt, který se své lektorské role zhostil v tomto programu již podruhé.

Účastníci semináře absolvovali teoretickou část v posluchárně fakulty. Na vazárnách, které nám fakulta také dala k dispozici, probíhala praktická výuka. Dvacet čtyři pedagogů z celé České republiky absolvovalo seminář úspěšně a s velmi dobrým výsledkem. Studenti Floristického programu na zahradnické fakultě MENDELU práce pedagogů vystavili v připravené expozici ve výstavním prostoru fakulty.*

Celý text článku s mnoha inspirativními fotografiemi vám přineseme v nejbližších číslech tištěné verze časopisu Floristika

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down