02.01.2023 | 08:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Významné životní výročí Ing. Dagmar Kubíčkové

Začátkem října oslavila dlouholetá pedagožka zahradnické školy v Děčíně-Libverdě a nestorka naší nejprestižnější floristické soutěže Děčínská kotva, Ing. Dagmar Kubíčková, krásné životní výročí 85. let.

,,Kdo si uchovává schopnost vidět krásu, nikdy nezestárne.“

(Franz Kafka)

Ing. Dagmar Kubíčková, stejně jako byl její manžel Ing. Antonín Kubíček, je neodmyslitelně spjata s historií zahradnické školy v Děčíně-Libverdě, které zasvětila celý svůj profesní život jako pedagožka odborných předmětů. Svojí odborností, přirozenou autoritou a citlivým přístupem dokázala ve studentech podnítit nejenom zájem o studium zahradnického oboru, ale i odhodlání se věnovat zahradničení  profesně.

Osobnost paní Kubíčkové je navždy spjata s Děčínskou kotvou, kterou se svým manželem, před více jak padesáti lety založili. Díky jejich organizačním schopnostem, pracovitosti, ale zejména jejich nadšení a lásce k oboru, se ze školní soutěže stalo současné Mistrovství floristů České republiky.

K významnému životnímu výročí popřálo oslavenkyni mnoho gratulantů z řad jejích studentů, soutěžících Děčínské kotvy, dlouholetých přátel a milovaná rodina. Ve všech gratulacích zazněla slova poděkování, úcty, pokory a obdivu za vše, co pro zahradnický a floristický obor během svého aktivního života vykonala.

Všichni popřáli paní Kubičkové do dalších let především pevné zdraví, aby se i nadále mohli těšit z jejího přátelství a laskavosti, setkávat se s ní při konání Děčínské kotvy, která pro ni stále je srdcovou záležitostí.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down