15.06.2011 | 09:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Vitality Komplex – živá voda pro vaše rostliny

Společnost Agro CS, a. s., přední domácí výrobce pěstebních substrátů a distributor minerálních a organických hnojiv, přichází na trh s unikátním výrobkem, který dokáže rostlinám poskytnout kompletní péči v jakékoli fázi jejich života.

Ať už rostlinu vysazujete a chcete jí dodat ty správné látky podporující její růst, nebo jí chcete pomoci rychleji se vypořádat s chorobami, škůdci či stresem, se vším pomůže nový přípravek Vitality Komplex.
Jedinečnost Vitality Komplexu spočívá v jeho složení. Tři skupiny látek – huminové a fulvinové kyseliny, enzymy a stimulační látky ze zažívacího traktu žížal a živiny důležité pro základní výživu rostlin. Tato trojice látek dokáže společně spolupracovat a působit tím na květinu nejen po stránce výživy a stimulace růstu, ale zároveň posílit její obranyschopnost vůči chorobám a zrychlit případnou regeneraci.
„ Podařilo se nám vyvinout přípravek, který nabízí komplexní řešení výživy rostlin. Vitality Komplex opravdu funguje jako živá voda, která pomůže rostlině znovu nastartovat její růst a vitalitu,“ vysvětluje Ing. Josef Vydlák, technolog Zahradní divize Agro CS.
Na rozdíl od klasických hnojiv, které způsobují, že se v květináči akumulují nepoužité ionty, jež květinu dusí a způsobují zastavení růstu, Vitality Komplex tyto ionty neutralizuje a aktivuje rostlinu k dalšímu růstu.
Přípravek lze použít na jakékoliv rostliny (pokojové i venkovní). Vitality Komplex se tak může stát užitečným pomocníkem při údržbě interiérové zeleně. Zejména po zimní období dodá rostlinám zpět jejich svěžest a nastartuje je k bujnějšímu růstu. Uplatnění najde rovněž při osazování nádob či atrií, kdy napomáhá rostlinám se vypořádat se stresem spojeným s výsadbou či přesazováním. Nově vysazené rostliny se rychleji adaptují v novém prostředí a lépe odolávají vlivu nepříznivých faktorů.
Vitality Komplex lze aplikovat jak zálivkou, tak i postřikem. Přípravek je k dostání v 0,5 nebo v 1 litrovém balení.

Podle tiskové zprávy upravil Arnošt Jílek

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down