23.09.2016 | 01:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Victoria Regia 2016

Kulturní centrum Fontána v srdci Piešťan v uplynulých dvou dnech doslova rozkvetlo pod rukama floristů, kteří se zúčastnili Mistrovství Slovenska ve vázání a aranžování květin Victoria Regia 2016.

Příjemná atmosféra se snoubila s křehkostí, tradicí, mystikou a něžností, jež vyzařovaly ze všech floristických děl v duchu tématu Na křídlech anděla. Hojná účast soutěžících v kategoriích základní školy, junior a senior, svědčila o významu této akce. Na 23. ročník mezinárodní soutěže Victora Regia zavítali soutěžící ze Slovenska, České republiky a Maďarska. Titul Mistr florista v kategorii senior získala Klára Franc Vavříková, Henri Design s. r. o., Sázava a v kategorii junior Filip Bracek, SZaŠ Rajhrad. Práce všech soutěžících jsou v KC Fontána vystaveny až do neděle 25.9.

V sobotu 24. 9. bude v rámci zakončení lázeňské sezóny probíhat květinové korzo alegorických vozů, jež v těchto dnech vytvářejí studenti SOŠ Za Piešťany.

Pořadatelem Victoria Regia je Stredná odborná škola záhradnicka Piešťany a Mesto Piešťany.*

Podrobné informace o průběhu soutěže, fotografie všech prací a kompletní výsledkovou listinu naleznete v tištěné verzi speciálního vydání časopisu Floristika Plus 6/2016

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down