08.02.2011 | 07:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Vážení čtenáři,

pro rok 2011 jsme pro vás, vážené čtenáře časopisu Floristika, připravili opět nějaké novinky. Ale dovolte mi ještě ve stručnosti zrekapitulovat rok loňský.

Největší novinkou roku 2010 bylo představení české verze publikace BLOOM´S WORLD. Tento výběr trendových floristických aranžmá předních evropských a světových floristů určitě odborně obohatí a bude inspirovat hlavně naši domácí profesionální floristickou scénu, pro níž je tato publikace určena především. Připomínám, že BLOOM´S WORLD vychází 2x ročně – v lednu přináší jarní a letní trendy, v červenci pak podzimní, zimní a vánoční.
V loňském roce jsme započali s vydávání odborné floristické literatury. Po svatební publikaci od Wally Klett jsme na podzim představili výpravnou floristickou učebnici s názvem To je floristika!. Zájem o obě publikace je nebývalý a proto naši čtenáři mohou počítat s tím, že dvě až tři nové floristické odborné knihy v roce 2011 představíme.
V každé druhé větě uvádím pojem „naši čtenáři“. Naši čtenáři, čtenáři časopisu Floristika, kterých je již několik tisícovek, jsou pro nás opravdu nejen zákazníky a předplatiteli časopisu, ale také partneři, jenž se podílí na koncepci a rozvoji časopisu. Jsou pro nás spolupracovníci, jejichž zhotovená díla a pořádané akce jsou zdrojem obsahové náplně časopisu Floristika. Čtenáři jsou pro nás rovněž přátely, se kterými se na floristických akcích rádi potkáváme a našich dobrých vztahů a spolupráci si moc vážíme. Proto jsme se rozhodli naše čtenáře odměnit a každý z vás obdržel nebo ještě obdrží Kartu předplatitele časopisu Floristika. Tato karta znamená pro jejího držitele úsporu 100 Kč při nákupu floristických publikací vydaných vydavatelství Profi Press s. r. o.
V rukou držíte první vydání Floristiky v roce 2011. Na obálce i uvnitř časopisu jsou patrné grafické úpravy. První letošní číslo vám rovněž přináší první letošní vkládanou přílohu, která navazuje na úspěšnou přílohu Vánoční inspirace (vyšla společně s číslem 5/2010). Tato příloha se stejně jako její předchůdkyně vrací do Brna na výstavu Zelený svět a věnuje dostatečný prostor představeným svatebním kyticím, které si tuto formu medializace a tím i uznání určitě zaslouží. A já vám ještě na tomto místě chci slíbit, že to letos nebude příloha poslední.

Hodně inspirace, zdraví a štěstí do roku 2011

Martin Sedláček
ředitel Profi Press s. r. o.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down