14.01.2010 | 02:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Vážení čtenáři,

dovolte mi, abych vám jménem vydavatelství Profi Press s. r. o. i svým popřál do roku 2010 zdraví, štěstí a neutuchající kreativitu ve vaší práci.
Krize prý floristy a prodejce květin nepostihla, tedy v porovnání s ostatními obory nezasáhla tolik. Asi opravdu platí okřídlené rčení, že za poslední peníze si člověk koupí květinu a také že i v krizi si lidé potřebují dopřát něco krásného pro duši, a tím květiny určitě jsou.

Časopis Floristika se k naší radosti těší stále konstantnímu, nebo malinko zvyšujícímu se zájmu čtenářů. Chtěl bych zde moc poděkovat všem čtenářů a inzerentům, za přízeň, důvěru a spolupráci. Mé velké poděkování chci adresovat kolegům v redakci, která dokázala během roku 2009 zabezpečit Floristiku v nové podobě a koncepci a se kterou se i během roku 2010 pustíme do dalších dílčích zlepšení a zkvalitnění obrazové i obsahové stránky časopisu.
Floristika vychází i ve Slovenské republice, ve slovenském jazyce, jako samostatný časopis. Byla představená slovenským květinářům a floristům na sklonku loňského roku a zaznamenala opravdu raketový nárůst zájmu a jako jediný ryze slovenský floristický časopis se Floristika na Slovensku se zabydlela. Naším cílem je vyměňovat si odborné materiály a články a přinášet floristům obou zemí to nejlepší, čím dokáží své kolegy inspirovat.
Hlavní novinkou pro rok 2010 je vydávat odbornou floristickou literaturu. Profi Press jako vydavatelství publikovalo již na 40 odborných knih a pravdou je, že pro floristický obor jsme nyní na začátku roku připravili první, ale do konce roku 2010 jich plánujeme vydat celkem pět! Navázali jsme spolupráci se známou německou floristkou Wally Klett a v době, kdy čtete tento úvodník, vám můžeme nabídnout její odbornou publikaci Rádce floristy s premiérovým tématem, jak jinak, než svatba.

Ještě jednou vám všem do roku 2010 přeji zdraví, štěstí a dobré lidi kolem sebe.

Martin Sedláček

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down