21.11.2011 | 11:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Vánoční dekorace ze studia AMMI

Vánoce jsou jedním z nejoblíbenějších svátků v roce, jsou obdobím rozjímání a trávení příjemných chvil se svými nejbližšími. Na své zákazníky v tomto svátečním čase nezapomíná ani Jaromír Kokeš. Každoročně pořádá ve svém brněnském květinovém studiu AMMI vánoční předváděcí akci.

Loňské pozvání do Brna přijal Petr Kopáč z Vyšehněvic nedaleko Přelouče. Za doprovodu vánočních koled, vůně svařeného vína a cukroví zhotovili v průběhu nedělního odpoledne na desítky vánočních dekorací. Přihlížejícím se tak naskytla jedinečná možnost nahlédnout po pokličku floristického umění a blíže se seznámit s používanými floristickými technikami a materiály.
Přestože vám jen stěží můžeme přiblížit sváteční atmosféru, kterou Jaromír se svým týmem vytvořil, doufáme, že se alespoň prostřednictvím následujících ukázek dekorací z této akce na okamžik odpoutáte od předvánočního shonu – vánoční atmosféra by přece neměla být pouze v našich příbytcích, ale především v našich srdcích.

Více inspirativních fotografií naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika č. 6/2011. 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2025 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down
Floristika – web plný inspirace pro floristy a květináře
Přehled ochrany osobních údajů

Tyto webové stránky používají soubory cookies, abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelský zážitek. Informace o souborech cookie se ukládají ve vašem prohlížeči a plní funkce, jako je rozpoznání, když se na naše webové stránky vrátíte, a pomáhají našemu týmu pochopit, které části webových stránek považujete za nejzajímavější a nejužitečnější.