03.12.2022 | 10:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Vánoce v Průhonicích

Přijďte načerpat vánoční atmosféru do Průhonic na zámek, kde vás po celý víkend 7. a 8. prosince čeká pestrý program. Od 9:30 do 17 hodin zde po oba dny budou probíhat vánoční trhy. Dále se naučíte vyrábět vánoční ozdoby nebo vánoční vazby. V sobotu v 17 hodin zazní v Rytířském sále adventní koncert.

Od 9:30 do 17 hodin zde po oba dny budou probíhat vánoční trhy. Dále se naučíte vyrábět vánoční ozdoby nebo krásné vánoční vazby. V sobotu od 17 hodin zazní v Rytířském sále adventní koncert.

Na kouzelném zámku v Průhonicích se v sobotu a neděli 7. a 8. prosince pořádají vánoční trhy plné tradičních českých řemesel, spojené s možností vyzkoušet si zručnost našich babiček a dědečků na vlastní kůži. Děti i dospělí si mohou vyrobit vlastní vánoční ozdoby z drátků, korálků, keramiky a jiných materiálů, vykroužit si na hrnčířském kruhu hrneček nebo si pomalovat keramické výrobky, vyfouknout vlastní skleněnou baňku a spoustu dalších dílen a dílniček.

Součástí akce je i divadelní představení a vánoční koncert v Rytířském sále a prodej květin, věnečků a jiného tradičního vánočního zboží. Návštěvníci uvidí zcela nově rekonstruované prostory zámku, které budou otevřeny jen pro tuto akci a novou výstavu Dobrodružství botaniky připravenou Botanickým ústavem AV. Průhonice jsou jen 5 km od Prahy, a kdo nepojede autem, dostane se tam velmi snadno autobusy DP Praha ze stanice metra Opatov.

Více informací na: https://www.pruhonickypark.cz/o-parku/zamek/
Zdroj: Kudy z nudy*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down