23.08.2010 | 08:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Už se blíží svatba?

Možností k načerpání inspirace pro svatební den je dostatek. Nevěsty mohou shlédnout některou z mnoha specializovaných internetových stránek či časopisů. Jednou z variant, jak načerpat inspiraci na živo, je návštěva některého ze svatebních dnů, kterých se v České republice koná v posledních letech dostatek.

Jedním z nich byly i loňské květinové show pořádané majitelkou květinářství Anette Ing. Simonou Břečkovou. Společně s kolektivem květinového studia a rodinnými příslušníky uspořádala dvě předváděcí akce.

Libochovice již po patnácté
V pořadí první byla začátkem srpna loňského roku květinová show na zámku v Libochovicích. V pořadí již 15. ročník této akce zhlédlo bezmála dva tisíce návštěvníků. Akce sloužila i jako charitativní a výtěžek aukce putoval na dobročinné účely.
Téma dvoudenní show se neslo v cirkusovém duchu a na pódiu se vystřídalo více než 60 účinkujících, kteří představili stovky květinových vazeb. Chybět nemohla ani přehlídka svatebních šatů, doplňků a kytic.

Svatební víkend Liblicích
Další z možností inspirace byl svatební víkend, který se konal na zámku v Liblicích v polovině října roku 2009. Návštěvníci mohli obdivovat vše, co ke svatbě patří jako svatební šaty, cukrářské výrobky, kosmetické služby, fotografy. Svatební květiny zde představené směřovaly k jednotlivým ročním obdobím – jarní s něžnými cibulovinami, veselé letní či klidné zimní. Chybět nemohly ani kytice pro maminky, družičky a svědkyně korespondující se zvolenou dekorací nevěsty. V restauraci zámku byly k vidění i prostřené stoly a venku nazdobené limuzíny.

TEXT Helena Piková FOTO Lada Baladová TVŮRCE DEKORACE pracovnice Květinového studia Anette, Klapý

Více informací a inspirativních fotografií naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika 4/2010.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down