09.12.2009 | 07:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Ten správný materiál

Doba adventu představuje jedno z časově nejnáročnějších období v práci květináře a floristy. Výrobu adventních věnců, svícnů, domovních znamení i květinových dekorací je třeba zahájit včas, abychom uspokojili všechna přání našich zákazníků. Tuto nejednoduchou práci nám mohou ulehčit výrobky ze sušených a neživých materiálů, které na našem trhu nabízí mnoho velkoobchodů.

Základem většiny věnců i domovních znamení je korpus vytvořený z drátu, slámy či polystyrénu a obalený rozličným chvojím. V nabídce specializovaných obchodů najdeme věnce ze šišek, mechu a jiného zajímavého materiálu. Vánoční floristika je také charakteristická využitím velkého množství doplňkových dekoračních materiálů. Neodmyslitelně k ní patří různé hvězdy, koule, baňky, zvonky a slaměné ozdoby, nesmíme zapomenout ani na barevné stuhy, vlákna, ozdobné špendlíky nebo pedig. Důležitou roli zaujímají i sušené plody a různá květenství. Široká nabídka umělých květin a zeleně doplňuje škálu materiálů vhodných pro vánoční výzdoby.
Širokou nabídku sušeného materiálu a věnců nalezneme v sortimentu společnost Flor Service, s. r. o. Věnce šiškové nabízí ve čtyřem průměrech, a to 15, 20, 25 a 30 centimetrů. K hojně prodávaným položkám patří i věnce mechové, které nabízí ve stejných průměrech jako již popsané věnce šiškové. Sortiment doplňují oblíbené slámové a senové kruhy mnoha velikostí a tloušťek a zajímavé věnce spojené z jednotlivých klacíků.

Více inspirativních fotografií naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika 6/2009.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down