08.10.2013 | 09:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Taste of Tree

Belgie se letos stane výkladní skříní evropské floristiky. Od 13. do 18. listopadu se městečko Kalmthout, na severu země, promění ve velkolepou květinovou scénu, na které se krása květin snoubí se zvukem hudby a gastronomických zážitků.

Taste of Tree je zcela novým zážitkem, který je založena na kombinaci různých forem uměleckého projevu v nečekaném a odvážném stylu. Tři umělci vás vezmou na plavbu vesmírem plném zvuků, chutí, vůní a barev. Vzájemným propojením tvůrčího zaměření každého z nich vytvoří na desítky florálních objektů, které svým ztvárněním a designem přesahují hranice představivosti. Výsledná díla stimulující všechny smysl, umístěná do prostředí his torického panského sídla, se stanou transcendentálním zážitkem, jenž přesáhne smysl pro realitu.
Autorem tohoto výjimečného projektu je celosvětově uznávaný belgický florista Stef Adrienssens. Společně s Kris Bresseleersoovu, šéfkuchařkou s mezinárodní působností a skladatelem a hudebníkem Dirk Proostem, pro vás připraví nezapomenutelný zážitek. Podrobné informací o konání akce naleznete na www.keienhof.de
Floristickou tvorbu Stefa Adrienssense lze slovy jen těžko popsat. Na následujících stránkách vám tak přinášíme alespoň ukázku několika florálních objektů, jenž vznikly v rámci projektů, na kterých v posledních letech pracoval – Beyond Imagination, Floralies, Ghett Floraliën show, International floral show in Alden-Biesen.

Podle materiálu Taste of Three zpracoval Arnošt Jílek

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down