10.08.2011 | 09:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Svatební show v Budapešti

Letošní jaro přivítali maďarští floristé velkolepou show. Koncem března se v prostorách společnosti Flora Hungaria, na předměstí maďarské metropole, sešli čtyři vynikající floristé, kteří zde předvedli úchvatnou floristickou show plnou svatebních kytic a dekorací.

Hlavními aktéry předváděcí show se stali výherci prestižní mezinárodní soutěže mladých floristů Eurofleurs, kteří čtyřikrát za sebou získali Maďarsku prvenství. V roce 2004 se stal vítězem mezinárodní soutěže, která se v tomto roce konala právě v Maďarsku Péter Pánczél. Ve Švédsku v roce 2006 stanul na první příčce Tamás Mezӧffy, v Bruselu v roce 2008 vyhrál Attila Rozsondai a prvenství vloni obhájil v anglickém Tatton Park, nedaleko města Knutsford Attila Kiss.
Letos poprvé se tato čtveřice mladých floristů sešla dohromady, aby předvedla před zraky diváků svoji kreativitu a floristický um prostřednictvím svatebních kytic a dekorací.
Čtyři floristé, čtyři různé styly, přesto úžasné květinové kreace – i tak by se dala nazvat tato květinová show, na kterou vás
prostřednictvím následujících stránek zveme.

Více inspirativních fotografií naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika č. 4/2011.

Text a foto János Szabó

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down