03.03.2015 | 02:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Svatební kytice roku 2015

Soutěž Svatební kytice roku oslavila letos své polokulaté jubileum. V pořadí už pátý ročník této soutěže se konal poslední lednový víkend v brněnské Richard Adam Gallery na svatebním veletrhu – Svatební Show 2015.

Veletrh se těší velkému zájmu, jak ze strany vystavovatelů, tak i návštěvníků. Najít zde mohli vše, co je nutné k zajištění dokonalé svatby včetně bohatého doprovodného programu plného módních i květinových přehlídek. Neodmyslitelnou součástí veletrhu se stala i soutěž Svatební kytice roku, které se letos zúčastnilo 31 soutěžících. Hodnocení  soutěže se ujala odborná komise ve složení Ing. Jiří Martinek Ph.D., Jaromír Kokeš a Tamás Vígh. Vítězem soutěže se stal Petr Sikora – Květiny Petr Sikora, druhé místo získala Klára Francová- Vavříková – Henri Design a třetí místo obsadila Eva Hrbková – Květiny Rudolf Hrbek. V tradiční divácké soutěži zvítězila svatební kytice Lukáše Kouřila z Květinářství Oxalis. Vítězové si odnesli hodnotné poukazy na odběr zboží od firmy Storge s. r. o., dále předplatné či knižní publikace vydavatelství Profi Press s. r. o. a v neposlední řadě vynikající vína značky Lahofer , které dodal Ing. Miroslav Láska. Ve spolupráci s vydavatelstvím Profi Press s. r. o. bude opět vydáno speciální číslo Floristiky Plus s fotografiemi soutěžních kytic. Co více dodat, věřím, že si soutěž i nadále zachová přízeň floristů, kteří si mohou svou zručnost a kreativitu porovnat nejen mezi sebou na profesní úrovni, ale představí rozmanitost svatební floristiky i široké veřejnosti. Jako vyhlašovatel a organizátor celé soutěže si dovolím ještě jednou poděkovat všem partnerům soutěže a organizačnímu týmu za podporu. Vítězům i všem soutěžícím přeji mnoho úspěchů a bohatou svatební sezónu 2015.

Ing. Marie Bittnerová, vyhlašovatel soutěže

Vítězné kytice naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika č. 2/2015. Soutěži Svatební kytice roku 2015 bude věnováno následující vydání speciálu Floristika Plus 2/2015, kde budou všechny soutěžní kytice zveřejněny.

 

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down