14.06.2022 | 02:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Špičková floristika v Děčíně

Jubilejní 50. ročník Mistrovství floristů ČR Děčínská kotva hostil špičkového floristu světového formátu Tomasze Maxe Kuczyńského. Kromě své účasti v jury nechal nahlédnout pod pokličku svého pojetí floristiky v rámci inspirativního semináře.

Hojná účast potvrdila renomé tohoto floristy z Krakova, jehož pomyslná hvězda zazářila ve floristickém světě již před sedmnácti lety, kdy se stal mezinárodním polským šampionem ve floristice v kategorii junior. O pět let později svůj triumf na stejné soutěži zopakoval. V roce 2011 se stal druhým juniorským mistrem Evropy. Ani v seniorské kategorii nezůstával pozadu. V roce 2012 se stal mezinárodním vicemistrem Polska ve floristice, na mezinárodní soutěži OASIS® RAINBOW® se umístil na druhém místě. Nechybí mu ani titul Mistr Polska v kategorii seniorů a v roce 2011 na šampionátu Eurofleurs zvítězil v soutěži o nejinovativnější nápad. Mimo jiné působí jako oficiální ambasador společnosti Smihers–Oasis GmbH.

Tomasz Max Kuczyński je absolventem Akademie Marioly Miklaszewské ve Varšavě. Během své kariéry absolvoval řadu floristických kurzů u polských i zahraničních mistrů v oboru. Má výtvarné vzdělání, vystudoval také interiérový design. Zúčastnil se mnoha soutěží a výstav. V současné době vede školení a semináře po celém Polsku, což mu podle jeho slov přináší největší radost. Jeho kurzy jsou vždy přizpůsobeny individuálním potřebám zákazníků.

Fotografie dekorací zhotovených v rámci inspirativního semináře naleznete v tištěné verzi časopisu Profi Florista č. 3/2022.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down