29.03.2010 | 02:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Rádce floristy - Wally Klett

Většina těch, kteří se pohybují ve floristickém oboru již jméno špičkové německé floristky Wally Klett slyšela. Mnoho z nás se s ní i osobně setkalo – buď na semináři na MZLU v Lednici nebo na 38. ročníku Mistrovství ČR ve floristice, kde byla členkou seniorské poroty.
Wally Klett je známá především díky nové technice práce s drátem – tzv. crush technice. Je specialistkou na svatební floristiku. Obě tyto své dovednosti spojila v knize Rádce floristy, kterou přinášíme na náš trh v českém překladu. Zaměřuje se především na vytvoření netradičních a obdivuhodných svatebních dekorací z drátu i bez něj. Nezbytností a ukázkou profesionality je propojení všech prvků svatební výzdoby, proto Wally nezapomíná ani na dekoraci svatebního stolu či vozidla. A aby byl dojem ze svatby dokonalý, připojuje i nápady na svatební doplňky jako korsáže či přízdoby do vlasů.
Příprava jednotlivých dekorací je představena v několika krocích, aby si každý, i ten začínající florista mohl podobnou dekoraci vytvořit bez potíží sám. Pracovní postup je doplněn seznamem materiálu, a to jak živého tak neživého.

Kroužková vazba, 114 stran
590 Kč, 490 Kč pro předplatitele časopisu Floristika

Publikaci si můžete objednat na http://obchod.agroweb.cz/project/product.php?id=130
či přímo na Profi Press, s. r. o., Drtinova 8, Praha 5, modrá linka 844 111 119, tel./fax: 227 018 369, odbyt@agroweb.cz.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down