21.03.2011 | 10:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Pro navození jarní atmosféry

Po dlouhých chladivých a pochmurných měsících jsme se konečně dočkali prvních jarních slunečních dnů. Se sílícími slunečnými paprsky se probouzí i příroda kolem nás a my se nedočkavě těšíme na první květy krokusů, ladoněk či bledulí.

Přestože si na žlutě zářící trsy narcisek a rozkvetlé záhony tulipánů budeme muset ještě pár týdnů počkat, jarní atmosféru nám mohou navodit v našich domovech již teď květinové dekorace a aranžmá z časně kvetoucích rostlin, doplněny o symboly jara.
Jedním z míst kam jaro přichází již několik let s předstihem je brněnské květinové studio AMMI, kde pořádají pro své zákazníky a širokou veřejnost jarní předváděcí akci, na které je Jaro prezentováno v mnoha podobách – vázaných kyticích, přízdobě hrnkových cibulovin či nástěnných a prostorových dekoracích.
Ambasadory ročního období plného života a svěžích barev se tentokrát stali Ing. Jana Jaroňová ze Zubří (Květiny Lucida) a Jaromír Kokeš (květinové studio AMMI). Nechme se tedy inspirovat jejich tvorbou, možná že právě prostřednictvím těchto prací vstoupí Jaro do našich domovů.

Více inspirativních dekorací naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika č. 2/2011.

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down