Odborný veletrh FOR DECOR & HOME představí v únoru trendy pro jarní i celoroční sezónu roku 2022

Kontraktační veletrh dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží proběhne od čtvrtka do soboty v termínu 24. - 26. února 2022 v areálu letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA. Tradiční akce je vyhledávanou obchodní událostí pro všechny odborníky, profesionály i obchodníky v daném oboru. Zapojte se také vy do veletržního dění.

Nejvýznamnější velkoobchody, exkluzivní dovozci i rodinné manufaktury představí novinky a trendy pro rok 2022 ve výstavní hale 2. Prezentována bude především jarní a velikonoční tematika, dále letní sortiment dekorací a stále větší popularitu si získává i nejaktuálnější vánoční nabídka 2022.

Hlavní slovo na výstavní ploše bude patřit pochopitelně interiérovým dekoracím, velká pozornost je vždy věnována i floristice a zahradním dekoracím, představí se i dovozci kuchyňských doplňků a výrobci skla. V neposlední řadě bude zastoupen i sortiment dárkového zboží. Těšit se můžete na reprezentativní expozice zvučných jmen, jako jsou AUTRONIC, DAKLS, DECORIUM, EDWILAN, MOREX, NEKUPTO, PRODEX IMPORT či SIMONS TRADE ze Slovenska. Premiérově se představí společnost ST. GABRIEL. Zahraniční produkty budou nabídnuty společnou polskou expozicí zahrnující 10 nových firem.

Využijte možnosti představit svou společnost a výrobky na prestižní akci se zárukou kvality a vysoké odborné návštěvnosti.  Pro obchodníky a profesionály jsou připraveny volné vstupenky na základě registrace na webu veletrhu. Akci je možné navštívit denně od 10 do 18 hod. Více informací o veletrhu i registraci obchodníků najdete na www.fordecor.cz.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down