20.11.2013 | 03:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

O krok napřed

V období poklidného babího léta s předstihem před vánočním shonem připravila obchodní skupina Klia–Vonekl pro své klienty inspirativní seminář. V prostorách brněnského velkoobchodu společnosti se tak zhruba sto-třicet návštěvníků mělo možnost seznámit s nabízeným sortimentem a načerpat tvůrčí nápady pro nadcházející vánoční sezónu.

Seminář zaměřený na přehlídku vánoční kolekce zprostředkoval stávajícím ale i novým klientům nejen představu o tom, jakým směrem se bude ubírat trend letošních Vánoc, ale stal se i příležitostí zamluvit si vybraný sortiment již počátkem září, což floristům umožnilo, zvládnout mnohdy hektické přípravy na tyto nejkrásnější svátky v roce v relativně klidném mezidobí podzimních dní. Zákazníci tuto možnost hodnotili velmi kladně a mimo jiné ocenili rovněž eventualitu zvolení termínu odběru a platby až při odběru (tedy až po dušičkách).

O tvůrčí nápady, při kterých byl obratně využit pestrý a nejen vánoční sortiment společnosti Klia–Vonekl, se podělili floristé Ing. Jana Hrstková a Milan Dopita, posuďte sami na následujících stránkách...

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down