23.08.2021 | 11:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nejen podobu letošních Vánoc představí veletrh FOR DECOR & HOME

Kontraktační veletrh dekorací, skla, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží FOR DECOR & HOME je tradičním místem, kde se představují aktuální trendy i poctivá řemeslná tvorba a v případě podzimních ročníků i podoba nastávajících vánočních svátků. Letos se uskuteční v PVA EXPO PRAHA ve dnech 2. až 4. září 2021 a opět bude přehlídkou nejvýznamnějších značek oboru. Podívejte se, jaké zajímavosti budou k vidění. Partnerem veletrhu je Skupina ČEZ.

Raný podzim je dokonalým načasováním pro představení podoby blížících se vánočních svátků, a tedy pro nabídku zboží pro obchodníky právě pro toto období. Jak avizují odborníci, letošní Vánoce se navrátí k tradicím, přírodě a našim kořenům. Podle profesionálního floristy Petra Sikory však nepřijdeme o moderní vliv, jednoduché tvary nebo střídmé dekory. Do popředí se letos dostávají přírodní materiály jako dřevo nebo sklo.

Nazdobené (nejen) svátky

Jedním z nejvýraznějších vánočních atributů jsou bezpochyby ozdoby, bez kterých by svátky nebyly úplné. Svou produktovou řadu představí na veletrhu FOR DECOR & HOME například výrobní družstvo Slezská tvorba, která vyrábí skleněné, ručně malované ozdoby už od roku 1951. Vánoční ozdoby jsou nabízeny v širokém spektru tvarů, motivů, barev a dekorů. Jak pracovníci firmy slibují, každá ozdoba je ručně zpracovaný originál – druhou naprosto stejnou nenajdete.

Kvalitní českou ruční práci představí v Letňanech také Manufaktura Vála, která se už přes tři desetiletí věnuje výrobě svíček. Produkuje svíčky lité, z kvalitního materiálu s bezpečnostním certifikátem, nabízí mnoho velikostí, barevných odstínů i vůní. Sortiment bude nejen pro vánoční dekorace, ale také pro interiérové solitéry, exteriérové použití nebo třeba výrobky vhodné jako krásný a hodnotný dárek.

Nejen o Vánocích ale bude zářijový veletrh. Mezi vystavovateli se objeví i například společnost Myris Trade zaměřená na nabídku kvalitních a originálních rukodělků, dárků, dekorací a bytových doplňků především ze Španělska, Itálie a Indie. Řada těchto výrobků je zhotovena na zakázku a má proto zcela ojedinělý design. Pro maloobchodní partnery vybírá firma u zahraničních výrobců především takové zboží, které vyniká krásou a ušlechtilostí materiálu, precizním rukodělným zpracováním, unikátním designem a současně cenou přístupnou pro český trh. Jednou ze stěžejních komodit společnosti jsou nefunkční repliky palných a sečných historických zbraní, které dováží ze zemí jejich tradiční výroby, tedy ze Španělska, Itálie a Indie.*

Hojně zastoupené budou na veletrhu i firmy z ostatních oborů. Aktuální informace a podrobnosti o veletrhu je možné sledovat na webu www.fordecor.cz.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down