03.11.2010 | 01:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nejen pod vánoční stromeček

Vydavatelství odborné literatury Profi Press s. r. o. si pro konec tohoto roku připravilo další zajímavou knižní novinku. Jedná se o příručku pro floristy i amatérské aranžéry s názvem To je floristika! Jedná se již o třetí publikaci, kterou v letošním roce obohacujeme svět aranžování.

Kvalitní inspirace a dobrých rad není nikdy dost. I proto jsme se pustili do překladu této původně německé knihy z vydavatelství Blooms. Práce to nebyla jednoduchá – více než 300 stran textu a obrazových materiálů připravilo mně i mým kolegům mnoho dní i nocí usilovné práce.
Její autor, známý německý florista Karl Michael Haake je autorem mnoha floristických publikací a příruček. Za více než deset let praxe v květinovém obchodu získal mnoho praktických zkušeností jak ve vztahu k vlastní pracovní náplni floristy tak k zákazníkům. Bez váhání lze říci, že tuto knihu obsadil množstvím nápadů a impulzů, které zaujmou nejen profesionály ale i laickou veřejnost. Uvidíte sami.

Nechte se tedy inspirovat následujícími stránkami, které Vás provedou úžasným a nápaditým světem floristiky.

Mnoho úspěchů při tvorbě přeje
Helena Piková

     

 

 

 

 

 

 

 

Kniha má 320 stran, 850 fotografií a vyobrazení, stojí 690 Kč (pro předplatitele časopisu Floristika 590 Kč) a je k zakoupení v knihkupectví nebo na www.agroweb.cz, rubrika knihy (http://obchod.agroweb.cz/project/product.php?id=137).

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down