15.01.2010 | 01:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nádoby podle Honzy Komzáka a Petra Kopáče

Jubilejní desátý ročník zahradnického veletrhu Zelený svět přivedl letos do haly C brněnského výstaviště téměř stovku vystavovatelů a opět tak potvrdil, že je největší profesionální přehlídkou ve svém oboru v České republice. Svou nabídku zde prezentovali především školkaři a producenti mladého rostlinného materiálu a také společnosti zabývající se realizacemi a údržbou zahrad a veřejné zeleně.

Své zboží zde rovněž představili dodavatelé skleníků a pěstitelských zařízení, závlahových systémů, hnojiv, substrátů i dalších potřeb.
Na veletrh se v průběhu dvou výstavních dní přišly podívat více než dva tisíce návštěvníků, kteří se kromě firemních expozic mohli těšit také na bohatý doprovodný program. Jeho floristickou část měl po organizační stránce na starosti Svaz květinářů a floristů ČR v čele s místopředsedkyní Ing. Marií Bittnerovou, která připravenou květinovou show také sama moderovala. Jako první předvedla divákům svůj um dvojice českých floristů – Petr Kopáč a Honza Komzák. Ti se zpočátku zaměřili na svatební floristiku a přímo před zraky přihlížejících vytvořili dvacítku nápaditých kytic a dekorací. Odpoledne pak nabídli inspiraci těm, jež se zajímají spíše o aranžování nádob do interiérů a v duchu nadcházející plesové sezóny dostaly prostor také květiny v roli módních doplňků. Závěr již patřil dokonalému propojení květin a šatů v podobě více než desítky květinových modelů z autorské dílny přední české módní návrhářky Ivety Řádkové a slovenského floristy Roberta Bartolena. Pojďme se nyní na chvíli na Zelený svět vrátit a vychutnat si krásu aranžovaných nádob Honzy Komzáka a Petra Kopáče.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down