12.09.2016 | 03:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Mystery shopping Prachatice

Cílem rubriky Mystery shopping je mapování úrovně floristických služeb a kultury prodeje květin. Touto cestou bychom rádi upozornili jak na pozitivní, tak negativní jevy v nabídce běžným zákazníkům, kteří těchto služeb využívají.
V rámci průzkumu se hodnotí vždy dvě práce anonymně pořízené v náhodně vybraném městě, které poté nezávislí floristé profesionálně zhodnotí po stránce technické a estetické.

Zadání

Přízdoba hrnkové rostliny.

Cenová hladina – 500 Kč.

Požadavkem byla přízdoba hrnkové Hydrangea (s možností následné výsadby do zahrady) jako dárek prarodičům k příležitosti zlaté svatby. Květina bude předána jubilantům během oslavy v rámci gratulace. Objednávka byla provedena telefonicky pět dní před samotným nákupem.

 

 

Město: Prachatice

Lokalita: v blízkosti centra města

Datum a čas nákupu: sobota 06. 08. 2016, 10:30 hod.

Skladba sortimentu: 70 % hrnkové pokojové rostliny, 20 % řezané květiny, dekorativní a dárkové předměty 10 %

Celkový dojem z obchodu:

Prodejna se nachází v komplexu obchodů. Architektura (členitost) budovy včetně urbanistického umístění nenabízí mnoho prostoru k poutavé venkovní prezentaci. Přesto před vlastním vstupem byla na CC vozíkách vystavena sezónní nabídka rostlin, včetně pestrého sortimentu trvalek. Vnitřní prodejní část obchodu tvoří z velké části samotný vestibul budovy. Hrnkové rostliny v širokém druhovém zastoupení a vynikající kvality jsou vystaveny na etážovitě uspořádaných starých dřevěných přepravkách, což navozuje rustikální atmosféru obchodu.

 

Celý text článku včetně fotografií naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika č. 5/216.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down