20.09.2018 | 01:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Mystery shopping Mariánské Lázně

Cílem rubriky Mystery shopping je mapování úrovně floristických služeb a kultury prodeje květin. Touto cestou bychom rádi upozornili jak na pozitivní, tak negativní jevy v nabídce běžným zákazníkům, kteří těchto služeb využívají.
V rámci průzkumu se hodnotí vždy dvě práce anonymně pořízené v náhodně vybraném městě/lokalitě, které poté nezávislí floristé profesionálně zhodnotí po stránce technické a estetické.
Detailnější informace o postupu pořízení prací a jejich hodnocení naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika 1/2013.

Město: Mariánské Lázně

Lokalita: centrum města

Datum a čas nákupu: 17. 8. 2018, 17:15 hod.

Skladba sortimentu: 60 % dekorativní a dárkové předměty včetně obalů na rostliny, 20 % řezané květiny, 15 % hrnkové pokojové rostliny, 5 % zahrádkářské potřeby (hnojiva, pěstební substráty)

Celkový dojem z prodejny: Prodejna disponuje velkými výlohami, jejichž potenciál je maximálně využit k velice vkusné ukázce nabízeného, převážně dekorativního a dárkového, zboží. Vzhledem k nadprůměrným letním teplotám byla venkovní prezence zboží omezena na minimum.

Velkolepý prostor obchodu umožňuje přehlednou prezentaci nabízeného zboží. Jednotlivé kolekce jsou sestaveny podle barevných tónů, designu nebo styl.

 

Celý text článku včetně fotografií kytic naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika č. 5/2018.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down