30.05.2013 | 06:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Malinová svatba

Přinášíme Vám svatební inspiraci od brněnského floristy Petra Matušky, který speciálně pro náš časopis vykouzlil malou ukázku svatebních květinových dekorací.

U každého výrobku je na první pohled patrná originalita, preciznost zpracování a smysl pro detail. Na filozofii prvotřídní kvality Petr Matuška vsadil již před osmi lety, kdy založil svou květinovou prodejnu v Brně – Žabovřeskách. Vysoko nasazenou laťku oceňuje síť stále se rozrůstající klientely, pro kterou je nejvyšší kvalita květin a nápaditost základním požadavkem a její ohodnocení samozřejmostí.
Standardem před samotným předáním svatebních dekorací zákazníkovi je i účelné a dokonale barevně sladěné balení pro bezpečný transport, včetně přehledných štítků rozlišujících jednotlivé položky. Tento zdánlivý detail celé zakázce dodává punc profesionality a jedinečnosti.
Všichni víme, že kvalita, kreativita a know-how má svou hodnotu, kterou je nutno promítnout do ceny výrobku. Nutně se ale nabízí otázka: „Kolik?“ Odpovědi se však obvykle nedočkáme, a tak dostává prostor pouze naše fantazie. Proto bylo velmi příjemným překvapením, že ani tuto stránku nenechal Petr Matuška zahalenou pod rouškou tajemství.
Svatební komplet jsme dostali skutečně kompletní a to včetně vyčíslení cen jednotlivých dekorací na kterých pracovali tři floristé celkem pět hodin.

Text a foto Jana Lapáčková

Více tipů a inspirativních fotografií naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika 3/2013.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down