18.03.2022 | 07:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Květy a světy – mezinárodní květinová a zahradnická výstava

Po dvou letech se příznivci proslulých květinových výstav Flora Olomouc mohou těšit na jarní etapu této oblíbené akce. S podtitulem Květy a světy se uskuteční v rozmezí 21. až 24. dubna na olomouckém Výstavišti Flora.

Středobodem výstavy bude již tradičně hlavní expozice v pavilonu A, jejíž podobu mají tentokrát na starost architektky z olomouckého architektonického a design studia mimokolektiv a také uznávaný florista Tamás Vígh.

Návštěvníci se mohou díky spolupráci s Bonsaimuseu Isabelia těšit také na výstavu bonsají Tradice s fantazií, dále na expozici Českého zahrádkářského svazu, prezentaci Asociace soukromého zemědělství ČR, veletrh zahradní mechanizace Hortifarm a v neposlední řadě na hojně navštěvované jarní zahradnické trhy.

Připraven bude také bohatý doprovodný program, k dispozici bude i několik gastrozón s kvalitním občerstvením.

Záštitu nad akcí převzali ministr zemedělství Ing. Zdeněk Nekula, hejtman Olomouckého kraje Ing. Josef Suchánek a primátor statutárního města Olomouce Mgr. Miroslav Žbánek, MPA.

SPECIÁLNÍ SLEVY PRO ZÁJEZDY:
Výstaviště Flora Olomouc nabízí možnost získání 20% slevy ze vstupného při pořádání zájezdů – sleva platí v případě závazného objednání minimálního počtu 20 ks vstupenek do 4. 4. 2022.
SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO ČLENY ČZS:
Organizované zájezdy členů Českého zahrádkářského svazu mají v letošním roce možnost získat 30% slevu ze vstupného. Objednávku je nutné poslat do 4. 4. 2022, minimální počet vstupenek 20 ks.

Kontakt pro objednávky: Alena Nádvorníková, vstupenky@flora-ol.cz; nadvornikova@flora-ol.cz;  tel.: +420 585 726 232

Zdroj: Výstaviště Flora Olomouc, a. s.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down