29.06.2012 | 01:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Florplant rozšířil nabídku

Firma Florplant s. r. o., má již letitou tradici. Během působení na trhu od roku 1992 postupně rozšiřuje sortiment a v současné době je největším velkoobchodem a dovozcem svého druhu v České republice. Přesto neusíná na vavřínech a svou nabídku rozšiřuje o další sortiment a stále je o krok napřed.

V pražské pobočce ve Vestci nakoupí kompletní sortiment velkoobchodníci, maloobchodníci, floristé i květináři. Díky spolupráci se světovými producenty nabízí firma Florplant velký výběr řezaných květin z celého světa za velmi příznivé ceny a prvotřídní kvality.
Speciální akce Kromě širokého sortimentu, dokonalého servisu a profesionálního přístupu, které jsou zde samozřejmostí, připravuje firma Florplant pro zákazníky zajímavé akce. Nejaktuálnější blížící se akcí je Kolumbijský týden, v rámci kterého bude pro zákazníky připravena speciální nabídka řezaných květin. Až z daleké Kolumbie pro vás Florplant doveze velký výběr růží, alstromerií, karafiátů a minikarafiátů různých délek v rozpětí 50 – 100 centimetrů (včetně růží) za velmi výhodné ceny. Jedná se o sortiment, který není možné běžně zakoupit. Proto neváhejte a v období od 4. do 8. června spojte svůj běžný nákup s možností nákupu nadstandardního a atraktivního zboží.
Floristé a aranžéři si přijdou na své Až zavítáte do velkoprodejny ve Vestci, určitě navštivte oddělení ve druhém patře, zaměřené na doplňky, které bylo nedávno rozšířeno o velkou škálu nových produktů různých barev. V oddělení sušiny můžete vybírat z nepřeberného množství materiálů. Sušené rostliny z destinací jako je Afrika, Austrálie, Jižní Amerika, Venezuela nebo Brazílie, zde naleznete v různých formách a barevných mutacích. Ať už se jedná o kokosové palmy, které pro vás firma Florplant zajišťuje z Afriky a Kostariky, listy palem rodu Chamaerops, lufy, Bell cup jak samostatně, tak ve formě "zápichů". V mnoha barevných variantách můžete zakoupit například sušené květy lilie, banánové oplodí či bělené kostry banánových květů. Nechybí ani oblíbené květy nebo okvětní plátky protey, artyčoky samostatně i na stonku, mokřadní a stepní trávy. Nabídka je rozšířena o efektní Curly moss – jemné kořeny keřů, kořeny s částí stonku nebo Pepe cone – sušené duté kořeny. Určitě stojí za zmínku drobná dřívka či ručně vyráběné květy z dřevěných hoblin, které s ohledem na potřebu zákazníků firma Florplant nabízí v baleních nejen po jednotlivých barvách, ale také jako barevný mix. Tradiční nabídka bodláků, grana, typhy, makovic a dalších lety prověřených druhů sušených rostlin byla rozšířena o nové netradiční barvy s možností kombinací tón v tónu. V současné době jsou nabízeny v 76 odstínech v balení 10 – 300 gramů. Samozřejmostí jsou plátky sušených pomerančů, červených a zelených jablek balených podle barev.

Text a foto Daniela Urešová

Celý článek naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika 3/2012

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down