02.07.2012 | 04:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Floristika Plus - Storge 2012

Vážení čtenáři,

do rukou se vám dostává další číslo časopisu Floristika Plus, které je tentokrát plně věnováno květinovým inspiracím z dílny naší firmy STORGE.
Nejprve bych se rád vyjádřil k tomu, co můžeme vnímat pod slovem inspirace.
Taková asi nejsprávnější definice slova inspirace je podnítit k tvoření, nabídnout nápad nebo doslova vdechnutí směru.
Takže inspirace rozhodně není kopírování nebo přijmutí plného výtvoru v našem případě toho, kdo nás inspiruje, ale naopak, přináší nový rozměr (rozšiřuje obzory), a je pro odvětví aranžování květin vždy velkým přínosem.
Právě taková inspirace byla naším cílem, když jsme vybírali fotografie jednotlivých aranžmá pro toto číslo časopisu Floristika Plus. Na tvorbě prezentovaných floristických prací se podíleli především významní floristé z České Republiky, jako je Ing. Marie Bittnerová a Ing. Přemysl Hytych, a dále také významní floristé z Itálie a Holandska.
Když budete listovat právě tímto číslem Floristiky Plus, tak zároveň budete moci vnímat průřez celým předešlým rokem, kdy se udály jednotlivé významné události v oblasti floristiky a prezentace tohoto oboru. Jedná se například o výstavu Zelený Svět, Flora Bratislava nebo Italský víkend ve Storge, který byl spojen nejen s excelentními aranžérskými pracemi s tematikou podzimní a vánoční floristiky, ale i s výbornou atmosférou díky hojné účasti našich zákazníků.
Rád bych Vám, milým čtenářům časopisu Floristika, popřál příjemné zamyšlení se nad jednotlivými pracemi, a to právě proto, že díky hlubšímu rozjímání můžete přijmout i ducha autorovy tvorby a díky tomu získat tu správnou inspiraci.

Ing. Jan Botka,
výkonný ředitel firmy Storge s. r. o.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down