14.08.2014 | 06:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Efektní ubrousky

Květinová dekorace stolů je považována za doplněk stolování, hraje však při něm velmi důležitou roli – něco sděluje, může být vyjádřením díků někomu či oslavou někoho, jindy může mít reprezentační charakter. Ve floristické praxi se s tímto požadavkem setkáváme především v rámci svatební floristiky při výzdobě sváteční tabule nebo při společenských událostech, jakými jsou rauty, večírky, oslavy apod.

Ze strany zákazníka je stále více oceňován kompletní servis služeb poskytovaný floristou. Při přípravě svatební výzdoby tak dnes florista není omezen jen na tvorbu svatebních a ostatních kytic, ale i různých šperků a doplňků, výzdob automobilů a kočárů, ale i tabule. Ta velmi často barevně i stylově koresponduje s celkovým pojetím svatebního dne, a každý svatebčan jistě ocení, je-li nazdobena prakticky, ale do posledního detailu. Nechybí na ní proto vypichovaná aranžmá v nádobách, kytice, girlandy, věnečky, různé posypy, zdobené svícny, ale také ubrousky, na které se v tomto rádci zaměřili.*

Text a foto Jana Lapáčková, tvůrce dekorací Jaromír Kokeš

Více informací a inspirativních fotografií, jak efektně složit ubrousky na sváteční tabuli, naleznete v tištěné verzi časopisu Floristika 4/2014.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down